Tibia & OTS

Nie tylko o Tibii i OTS...

Ogłoszenie

Logujcie sie...wstawiajcie nowe silniki,wypowiadajcie si itd...

#1 2009-11-14 17:36:42

VooVoo

http://i37.tinypic.com/30iway9.gif

6880235
Skąd: /˘~˘\.::Lask Rox::./˘~˘\
Zarejestrowany: 2009-11-12
Posty: 39
Punktów :   
imie postac w tibi: nie mam
levele: nie gram
swiat: Ziemia
WWW

Regulamin "Wiesci w Tibi

Regulamin komentowania w dziale "Wieści z Tibii"


1. Każdy post musi wnosić coś do tematu, i nie może to być wypiska osobistych doznań lub forma anegdoty, na przykład: "Ja nie botuję, ale mój kolega został zbanowany i bardzo mu było szkoda". Takie posty, i inne im podobne będą traktowane jako mało wartościowe posty.

2. Posty nie związane z tematem będą sowicie 'nagradzane'.

3. Tematy tworzyć może tylko Kadra forum oraz Grupa Support - wszystkie te osoby biegle znają regulamin forum, i zabronione jest pisanie postów typu "Taki temat już był" albo upominających autora tematu w jakikolwiek inny sposób. W momencie kiedy uważasz, że czegoś w newsie brakuje, lub narusza on w jakikolwiek sposób regulamin, porozmawiaj drogą prywatnych wiadomości z autorem, którymś z Community Managerów, lub moderatorem opiekującym się tym działem.

4. Zabronione jest odświeżanie którychkolwiek tematów.

5. W każdym temacie, użytkownik może napisać tylko jeden post, chyba, że jest to konieczne i wnosi dużo do dyskusji. W innych przypadkach, proszę używać opcji 'Edytuj'.

6. W omencie pisania nie na temat (offtpic'u), użytkownik jest zobowiązany oznaczyć tekst nie związany z tematem sformułowaniem @offtopic, lub podobnym. Post musi jednak dodatkowo zawierać odpowiedź na temat, i musi ona być wyczerpująca.

7. Ze względu na fakt, że newsy ulegają przedawnieniu, zabronione jest 'odkopywanie' newsów, które mają ponad dwa tygodnie przedawnienia (od ostatniego postu). Będzie to karane jako refreshing.


Wasal podbil do (VooVoo)
z info ze posiada ADHD.
VooVoo pomyslal
ze posiadanie HD jest szpanem.
Ale zastanawial sie
co to jest AD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.margofan.pun.pl www.pogotowieratunkowe999.pun.pl www.muzykologia07.pun.pl www.wwepbfgame.pun.pl www.nokia5300.pun.pl